שאיבת שומן בזרועות – שאיבת שומן בידיים ללא ניתוח

שאיבת שומן בזרועות

למה עושים שאיבת שומן בזרועות?

היום המאמצים להישאר עם גוף צעיר מאתגרים יותר ויותר. אנשים מנסים לעשות הרבה דברים כדי להישאר אטרקטיביים בגיל מבוגר, זה בשום מקום לא ברור יותר מאשר בזרועות העליונות, במיוחד לאשה. זה איזור שאינו מגיב בכלל לפעילות גופנית ודיאטה, לא משנה כמה הרמות משקולות נעשות או כמה קלוריות ירדו מהתזונה.

למרבה המזל יש פתרון פשוט יחסית לבעיה זו.
שאיבת שומן בזרועות העליונות היא הליך שנהיה די נפוץ בטיפול על ידי מנתח פלסטי מוסמך.

היתרונות של שאיבת שומן בזרועות

שאיבת שומן בזרועות היא הדרך היחידה להפחית את השומן שהצטבר, ולעצב מחדש את הזרוע.

לעתים קרובות נשים מתבגרות שומרות על מצב גופני טוב, אבל כשרואים את הזרועות שלהן ישר הגיל שלהן מוסגר.

 במקרים אחרים, נשים צוברות נפח שומן גדול בזרועות העליונות, ומתקשות למצוא בגדים שהולמים אותן כראוי. בחלק מהטיפולים יהיה צורך בהרמת זרוע מכיוון שנותר יותר מדי עור עודף לאחר הסרת השומן.

במצב שגמישות העור טובה אפשר להפיק תועלת כבר משאיבת שומן בלבד, מכיוון שהעור ייצמד לקווי החיטוב החדשים של הזרוע לאורך זמן ובקלות.

נשים שמרגישות לא בנוח ללבוש חולצות ללא שרוולים, בגדי ים או גופיות יוכלו לחשוף בבטחה את זרועותיהן לאחר מספר שבועות קצרים לאחר ההליך. והטיפול נותן תשומת לב גם למצבורי השומן הקטנים שמעל בית השחי, ובצומת הזרוע והחזה העליון.

חשוב לדעת ששומן בזרועות הוא עמיד מאוד, וקשה להסירו אך ורק בדרך טיפול טבעית של תזונה ופעילות גופנית. וללא שאיבת שומן, הוא יישאר באזור זה.

שאיבת שומן בזרועות (יד עם סרט מדידה)
שאיבת שומן בזרועות

שאיבת שומן בזרועות תעזור לכל אחת?

כן, שאיבת שומן בזרוע תפחית את נפח השומן של הזרוע העליונה אצל כולם, אך התוצאה הסופית תלויה בשני גורמים חשובים. המיומנות של המנתח היא הגורם החשוב ביותר. וחשוב למצוא מנתח פלסטי וקוסמטי מוסמך בעל וותק גבוה שעבר הכשרה טובה, והתמחה בטכניקות ניתוח פלסטי.

שאיבת שומן היא למעשה הליך כירורגי עדין ודורשת מהמנתח ידע אינטימי של העצבים והשרירים של הזרוע העליונה. אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ומומחה בכיר לשאיבת שומן יחזור אליכם, מומלץ לבקש גם תמונות שאיבת שומן לפני ואחרי, זה נותן דוגמא מציאותית לתוצאות של אנשים עם מאפיינים דומים לשלכם שעברו שאיבת שומן בזרועות התחתונות והעליונות.

הגורם השני בחשיבותו הוא גודל הזרוע העליונה ורמת הגמישות של העור. במקרים שהזרוע העליונה גדולה, התוצאה הטובה ביותר תגיע משילוב של שאיבת שומן וטיפול הרמת ידיים. במהלך הייעוץ והבדיקה הראשונית חשוב ללמוד על הדרך הטובה ביותר להשיג פרופיל זרוע דקיק נשי ויפה. וכמובן חשוב לצאת עם חיוך ועם התוצאות הטובות ביותר משאיבת שומן בזרועות.

מקובל בנוסף להשתמש בהליך המסת שומן בודי טייט שיכול להיות יעיל בהחלט.

תהליך

מנתחים רבים מצאו שהשיטה הבטוחה והיעילה ביותר לשאיבת שומן בזרועות העליונות היא שיטת הגידול. שיטה זו מאפשרת מקסימום שליטה בהסרת נפח השומן המדוייק, כך שאפשר ממש לעצב את הזרוע. השיטה הזו דורשת לא רק טכניקה כירורגית נהדרת, אלא גם דורשת יכולת אמנותית, וביצועים מדוייקים בפיסול זרוע עליונה טבעית ונשית.

במהלך התהליך הזה מזריקים לזרוע העליונה נוזל מכווץ מיוחד המכיל חומרי הרדמה דרך שני חתכים זעירים. זה גורם לשומן הזרוע להפוך למוצק, ומספק הרדמה אזורית חזקה שיכולה להימשך עד 24 שעות. החומר המכווץ השני המוזרק הוא מה שהופך את שאיבת השומן מהסוג הזה לכל כך הרבה יותר בטוחה מכיוון שהוא מכווץ את הנימים, מה שהופך את אובדן הדם לבעיה. בדרך כלל רק כ -2 כפות דם אובדות בתהליך הזה. צינורית דקה מאוד מוכנסת ואז הדוקטור מעביר בעדינות, ובדיוק רב, את הצינורית מתחת לעור. עודפי השומן מוסרים, הדוקטור מסיים את תהליך הפיסול, ותוך כשעה ההליך מסתיים.

התאוששות

החתכים הקטנים ישארו פתוחים בכוונה כך שהנוזל יתרוקן בקלות מהזרועות. ניקוז הנוזלים יכיל כמות קטנה מאוד של דם. יהיה צורך ללבוש שרוול צמוד ויש ללבוש אותו ברציפות במשך 48 שעות לפני ביצוע המקלחת הראשונה. לאחר מכן, יהיה צורך ללבוש אותו במשך 3 עד 6 שבועות כדי להבטיח שהעור נצמד מחדש לרקמות הזרוע.

בדרך כלל תורגש עייפות ואולי בחילה בעקבות התהליך. וכדאי לקבל סיוע במשך 24 השעות הראשונות לביצוע משימות פשוטות לפי הצורך. תרופות נגד כאבים ותחושת בחילה ימסרו לאחר הניתוח עם הוראות כיצד לקחת את התרופות הללו בצורה הטובה ביותר.

ניתן לחדש פעילות גופנית ופעילות גופנית כשמרגישים בנוח, בדרך כלל תוך 3 עד 6 שבועות. הדוקטור בדרך כלל ימליץ להתחיל בפעילויות אלה בבחירה חופשית על סמך רמת הריפוי והנוחות שמרגישים.

נפיחות וקצת חבורות הן נורמליות וזה לא דבר יוצא דופן, לראות גומות או חוסר אחידות במשך מספר שבועות. זה נפתר עם הזמן כשהגוף מסתגל לעצמו במהלך תהליך ההתאוששות של שאיבת שומן מהזרועות.

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו