שאיבת שומן מהקרסוליים

תמונה של שאיבת שומן מהקרסוליים

עד לשנים האחרונות, לנשים עם עקבים וקרסוליים גדולים לא היו הרבה אפשרויות לפתור בעיה זו . הפתרון עבור רבות מהן הייתה הסוואה של הקרסוליים הגדולים רק על ידי לבישת חצאיות ארוכות או מכנסיים.

לעיתים גם נהיה בלתי אפשרי לנעול נעלי עקבים בצורה נורמלית בגלל שהקרסוליים שמנות מידי. לרוב זה בדיוק המקום שבו מצבורי השומן מתמקמים, ובמיקום זה שאיבת שומן מהקרסוליים באמת יכולה לתקן את הבעיה של קרסוליים ועקבים עם עודף שומן.

למרבה הצער, העקבים והקרסוליים יכולים גם להיות מקומות שהגוף מנקז אליהן נוזלים עקב שימוש בתרופות, תזונה לקויה או מצבים כרוניים. לכן אנו מציעים לך להשאיר פרטים בטופס לייעוץ חינם ללא עלות. השיחה הזו תעזור לך להבין כמה באמת אפשרי להפיק תועלת מהליכים שונים של שאיבות שומן שאפשר לבצע, ואילו תהליכים יתאימו לך באופן המירבי.

שאיבות שומן בעקבים, בקרסוליים ובשוקיים יכולות לעשות מה שהטבע והנטייה הגנטית לא עשו. ויחד, טיפולים אלה עשויים לתת את הרגליים המפוסלות שתמיד חלמת עליהן.

ישנם מספר טכניקות שאיבת שומן שעובדות נהדר באיזור הזה, וחשוב מאוד לעבוד עם דוקטור מנתח המספק תוצאות מובילות בשאיבת שומן מהקרסוליים בישראל, מנתח פלסטי מוסמך, ובעל המיומנות והיכולת האמנותית הנדרשת כדי לפסל את הרגל התחתונה והקרסול.

הפחתת קרסול

הרגל התחתונה, כולל הברכיים והקרסוליים, מגיבה היטב להליכי שאיבת שומן.

ניתן לאתר ולהסיר מצבורי שומן המסווים את הצורה החיננית הטבעית של הרגל התחתונה, ובכך להחזיר את הצורה ולהסיר עודפי נפח.

נשים שעברו שאיבת שומן בקרסול שמחות להיות מסוגלות ללבוש שוב מגפיים אופנתיים נעלי עקב וחצאיות קצרות.

לרוב הדוקטור ישתמש בצינורית מיקרו, שהיא פחות מ -3 מ"מ, כדי לאפשר לו להסיר בצורה המדויקת ביותר את מצבורי השומן העודפים תוך פיסול רקמת השומן הנותרת. ואם הברך הפנימית צברה שומן, הוא יכול להסיר זאת במהלך אותה הפעלה. האפקט המבוקש להצלחה בהליך הוא יצירת צללית רגל מחוטבת המתפתלת בעדינות מהירך ועד הקרסול, כדי להשיג את יעדי הטיפול ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

מה זה שאיבת שומן בקרסוליים?

שאיבת שומן של השוקיים והקרסוליים היא הליך פשוט ביותר. נעשה שימוש במספר טכניקות שאיבת שומן שונות בהתאם לאזור, כמו שאיבת שומן מסוג "Tumescent" המסירה את תאי השומן שיכולים להיות עמידים באופן מתסכל בפני דיאטה ופעילות גופנית, באמצעות הרדמה מקומית וקש שאיבה "צינורית".

יש עוד טיפולים כמו שאיבת שומן Smartlipo, WaterLipo ו- Vaser.

אזור הקרסול, בדיוק כמו היד, רגיש ביותר. וחשוב מאוד שיטופל על ידי המנתח הטוב והמיומן ביותר בגישה לרקמת השומן הזעירה באזורים האלה בגוף.

על הרופא להיזהר לא להסיר יותר מידי שומן מאזור כדי למנוע התעמקות מכוערת בצד הקרסול.

מכשיר שאיבת שומן מהקרסוליים ללא כאב
מכשיר לשאיבת שומן ללא כאבים

מועמדים

אנשים עם עודפי שומן על השוקיים והקרסוליים הם מועמדים טובים להליך זה.

אם מלאות הקרסוליים נגרמת על ידי שרירים, שאיבת שומן לא תהיה יעילה בהקטנת גודל הקרסול. מבנה העצמות הוא גם גורם משפיע, במיוחד בקרסוליים. לרוב המטופלים נהנים משיפור ניכר ברגליים התחתונות, גם אם כמות השומן המוסרת קטנה. באזור הזה, שינויים קטנים יכולים לעשות הבדל גדול בצורה הכללית של הרגל.

המטופלים צריכים להיות בעלי ציפיות לתוצאות סבירות ובעלי בריאות תקינה. מומלץ לבקש מהדוקטור לראות תמונות שאיבת שומן לפני ואחרי של מטופלים בעלי סוג גוף ובעיות דומות לשלך כדי להמחיש את האפשרויות לשיפור. מומלץ גם לעשות בעצמך תמונות לפני ואחרי כדי לראות כמה הטיפול השפיע לטובה.

הכנה לשאיבת שומן בקרסוליים

כדי להתכונן לשאיבת שומן מהקרסוליים, עליך לבצע מספר צעדים פשוטים:

  • לקחת את התרופות שלך ולהביא אותן איתך ביום ההליך
  • לדאוג לנהג שיכול להביא אותך לשאיבת שומן וחזרה
  • לוודא שמישהו יבלה איתך את הלילה או שני הלילות הראשונים לאחר הניתוח
  • לעקוב אחר כל ההוראות שניתנו לך על אכילה ושתייה לפני התהליך
  • להפסיק לקחת תרופות או ויטמינים לפי ההוראות כדי להימנע מסיכוני דימום
  • ללבוש בגדים רופפים לזמן ההליך כדי להפוך את השינוי לקל ונוח יותר

תהליך

אחת השיטות הנפוצות לטיפול היא שיטת שאיבת שומן בהזרקה. בה המטופלים מקבלים הרדמה מקומית והרדמת IV במידת הצורך. לאחר שההרדמה משפיעה, הדוקטור מבצע חתכים זעירים ומדוייקים על מנת לאפשר את החדרת צינורית המיקרו ממש מתחת לעור.

הליך שאיבת שומן בקרסול אורך כשעתיים ונעשה בהרדמה מקומית.

נוזל מיוחד מוזרק לאזור המטופל וגורם לו להתנפח ולהתייצב. נוזל זה מכיל חומר הרדמה ומכווץ ואסו בעל מטרה כפולה. חומר ההרדמה שומר על מטופלים בתחושה נעימה ונוחה להפליא כך שאין צורך בהרדמה כללית מסוכנת יותר. ההרדמה יכולה להימשך עד 24 שעות. שנית, מכווץ הוואסו מכווץ את הנימים, ובכך למעשה מבטל אובדן דם .

מטופלים חווים הרבה פחות חבורות ונפיחות עם התהליך וחווים את היתרונות של טיפול שאיבת השומן שלהם הרבה יותר מהר מאשר בשיטות אחרות.

התאוששות

סביר להניח שהמטופלים יסבלו מבחילה לאחר ההליך, אך הדבר צפוי וניתנות תרופות כדי למנוע זאת. הכאב מטושטש באמצעות תרופות מרשם או טיילנול. במהלך 24 השעות הראשונות שלאחר הניתוח, המטופלים עשויים להיות עצבניים ויחושו עייפות במשך מספר ימים.

יהיה צורך ללבוש גרבי דחיסה צמודות למשך כל הזמן, למעט מקלחת, במשך מספר שבועות. יהיה ניקוז מחתכי הכניסה הזעירים שישארו פתוחים בכוונה כך שיווצר ניקוז מהיר יותר ליציאת כל הנוזלים.

יהיה אפשרי לחזור לעבודה בדרך כלל תוך שבוע אך חשוב להמעיט בכניסה לחדר הכושר במשך כ -4 שבועות. עיסוי חשוב כדי להגיע לתוצאה מוצלחת, והמטופלים מתבקשים לעסות את האזורים 3 או 4 פעמים ביום למשך 4 שבועות או כל זמן שהדוקטור ימליץ.

רגליים חטובות בפרופורציות טובות הן מטרה שאפשר בהחלט להשיג וכדאי לבדוק את רמת הפוטנציאל לטיפול מוצלח. הדוקטור ימליץ על תוכנית טיפול רק לאחר שיבדוק את מטופליו הפוטנציאליים ויהיה כנה לחלוטין לגבי התוצאות עם שאיבת שומן מהקרסוליים בשיחת ייעוץ או בפגישה אישית שתיקבע.

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו