כמה עולה שאיבת שומן?

כמה עולה שאיבת שומן

אז כמה עולה שאיבת שומן? כשמדברים על שאיבת שומן מחיר הטיפול משתנה ותלוי במספר פרמטרים, לפיכך חשוב להבין קודם איך ההליך עובד, מהם סוגי הטיפולים השונים, ומה מחיר שאיבת שומן במיקומים השונים.

בתאי השומן בגוף נוצרים בהתאם לגנטיקה של האדם ונפחם עשוי להשתנות בהתאם להרגלי אכילה ולדיאטות שהוא נוהג לעשות.

אנשים רבים מתמודדים עם הצטברות של שומן עודף באזורים שונים בגופם והם מנסים להסירו באמצעות דיאטות שונות, אך לא תמיד מגיעים לתוצאות רצויות. שומנים אלה מצטברים בד"כ באזור הירכיים, הבטן, הישבן, הסנטר ועוד. מסיבה זו, תחום שאיבת השומן הפך פופולארי עם השנים, בהיותו נותן מענה להתמודדות עם עודפי שומן בגוף, עבור אנשים רבים.

לרוב, מטופלים מחליטים לעבור ניתוח שאיבת שומן בכדי לשפר את המראה החיצוני שלהם ובכדי לדאוג לבריאותם. בניתוח שאיבת שומן מהגוף מתבצעת הוצאה של תאי שומן עודפים ובכך ניתן לפסל מחדש את האזור בגוף, שממנו מתבצעת השאיבה. לרוב, הטיפול כולל גם ניתוח מתיחת העור העודף שהצטבר כתוצאה מהסרת השומן.

ככלל, טיפולי שאיבת שומן מתאימים הן לגברים והן נשים, עם משקל גוף תקין אשר מעוניינים לחטב אזור מסוים בגוף. אולם, אין בשאיבת שומן תחליף לדיאטה כללית של הגוף, מאחר והיא מתמקדת באזור מסוים בגוף, כאמור ולא בהורדת משקל כללית.

לפני שנענה על השאלה כמה עולה שאיבת שומן נספר לכם על שיטות הטיפול הקיימות

כמה עולה שאיבת שומן – שיטות טיפול

קיימות שיטות טיפול שונות לשאיבת שומן, חלקן מסורתיות וחלקן חדשניות ומתקדמות יותר. מבין השיטות הקיימות, ניתן למנות כמה:

 1. השיטה הקלאסית – בשיטה זו, השומן נשאב באמצעות צינורית המוחדרת דרך העור.
 2. שאיבת שומן בלייזר – שיטה חדשנית, שבה נעשה שימוש בקרן לייזר שצורבת את עודפי השומן. אין בה התערבות של ניתוח או פעולות פולשניות.
 3. שאיבת שומן ברטט – מבוצעת ע"י אנרגיה המועברת ברטט, שמקלה בכך על שאיבת השומן ומפחיתה את הסיכון להיווצרות קרישי דם.
 4. שאיבת שומן בגלי רדיו – שיטה המבוצעת באמצעות מכשיר המעביר גלי רדיו שמחממים את העור באזור בו תתבצע שאיבת השומן.
 5. שאיבת שומן באולטרסאונד – בשיטה זו, תאי השומן מפורקים באמצעות מכשיר ייעודי והדבר מקל על פעולת השאיבה לאחר מכן. בנוסף, מתבצע מיצוק של העור, באופן דומה לזה שמתבצע בשיטת גלי הרדיו ובשיטת הלייזר.
 6. שאיבת שומן עם סילון מים – בשיטה זו, מוחדרת צינורית מיוחדת לתוך העור, שמטרתה לשחרר זרם מים המפרק את תאי השומן ובכך מקל על שאיבתם החוצה.
 7. זריקות להמסת שומן – טכנולוגיה חדישה שבה מזריקים לאזור המטופל בגוף זריקה עם חומרים פעילים שמטרתם להמיס את תאי השומן בכדי להצליח לשאוב אותם החוצה בקלות יותר.

עלויות

בבדיקת סוגי הטיפולים המיועדים לשאיבת שומן, יש לקחת בחשבון גם את פרמטר המחיר. ככלל, מחירי טיפולי ניתוח שאיבת שומן מתחילים ב 14,000 ₪ לערך והם יכולים להגיע לטווח של 40,000 – 30,000 ₪. מחיר שאיבת שומן משתנה בהתאם לאזור בגוף שבו מעוניינים לבצע את שאיבת השומן, לסוג הטיפול ובהתאם למכון שמבצע את הטיפול.

את עלויות הטיפולים ניתן לפרט בהתאם לאזורים השונים בגוף:

 1. שאיבת שומן בבטן – כשמדובר בשאיבת שומן בבן תחתונה, עלויות הטיפולים השונים נעים סביב ה 18,000 ₪. אולם, כשמדובר בשאיבת שומן באזור הבטן העליונה, אזי העלויות נעות בטווח שבין 16,000 – 15,000 ₪. 
 2. שאיבת שומן בסנטר – טווחי המחירים של טיפולי שאיבת שומן בסנטר נעים בין 14,000 – 12,000 ₪ ועשויים להגיע עד ל כ23,000 ₪. מחיר עיצוב סנטר כפול נע בטווח של 13,000 – 8,000 ₪ בעוד שמחיר ניתוח עיצוב סנטר נע בטווח של 20,000 – 8,000 ₪.
 3. שאיבת שומן בירכיים – טווח מחירי הטיפולים נע בין 24,000 -14,000 והוא נתון לשינוי בהתאם לסוג הטיפול ולמכשור שאתו מבוצע הטיפול.
 4. שאיבת שומן ברגליים -מחירי הטיפולים נעים בטווח של 24,000 – 14,000 ₪.
 5. שאיבת שומן במותניים – גם בסוגי טיפולים אלה, המחירים נעים בטווח של בין 24,000 – 14,000 ₪.

שאיבת שומן באזורי הפנים

טיפולי המסת שומן בפנים, הנקראים בשפה המקצועית "ליפוליזיס", מהווים פתרון להסרת השומן באזורים שונים בפנים. בשיטה זו, הטיפול מבוצע ללא ניתוח ובאמצעותה, ניתן לשנות את תצורת הפנים של המטופל ולהסיר מהם עודפי שומן. במהלך הטיפול נעשה שימוש בהזרקות של חומרים פעילים שמטרתם להמיס את עודפי השומן בפנים.

ככלל, התוצאות של טיפולי המסת שומן בפנים נשמרות למשך תקופה ארוכה, בתנאי שהמטופל מקפיד לשמר את התוצאות ולהימנע מעליה במשקל.

ההמלצה עבור מטופלים המעוניינים לעבור טיפול שאיבת שומן בפנים, היא לברר מול מספר מרפאות שונות פרטים לגבי טיפולים שהן מציעות ולגבי המחיר של כל טיפול. באופן זה, המטופל יכול לקבל כמה הצעות מחיר עבור טיפול רלוונטי עבורו ולבחור בהצעה המתאימה והמשלמת ביותר עבורו. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון כי ליפוליזיס הינו טיפול רפואי ולכן ההמלצה היא שהוא יעשה ע"י רופא מומחה בתחום, תוך שימוש בחומרים איכותיים ברמה גבוהה. לפיכך, העדיפות היא לבחור בטיפול שאיבת שומן בפנים שיניב תוצאות מוצלחות, גם אם מדובר בהשקעה כספית גבוהה.

מחיר שאיבת שומן בלייזר

כיום, שאיבת שומן בלייזר הינה טיפול חדשני הנעשה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המסייעת בהסרת עודפי שומן מאזורים שונים בגוף. שיטה זו מהווה תחליף לשיטות האחרות של הסרת שומן עודף מהגוף והיא מבוצעת תוך הפחתת סיכונים אפשריים העשויים להתרחש בשיטות טיפול אחרות.
מחירי טיפולי שאיבת שומן באמצעות לייזר משתנים בהתאם לאזור הגוף שבו מבוצע הטיפול:

ניתוח שאיבת שומן:שאיבת שומן מחיר:
מחירי שאיבת שומן נקודתית (כשמדובר בשאיבה קטנה)נעים בטווח שבין 20,000 – 15,000 ₪.
מחיר שאיבת שומן מהבטן, מהצוואר, מהסנטר או מהפניםנע בטווח שבין 30,000 – 20,000 ₪. 
מחיר הסרת שומן מכמה אזורים בגוףנע בטווח שבין 45,000 – 30,000 ₪.
השוואת מחירים שאיבת שומן בלייזר

שאיבת שומן בטורקיה

כיום, טיפולי שאיבת שומן מוצעים במכונים שונים בישראל ומחירי הטיפולים עשויים להשתנות בין מכון למכון.

מלבד טיפולי שאיבת שומן המוצעים בישראל, ניתן לקבל טיפולים מקצועיים של שאיבת שומן גם בטורקיה. באיסטנבול, ממוקם בית החולים מדיסון, המוכר כמרכזי מאוד בתחום הניתוחים הפלסטיים והוא מציע למטופליו מגוון רחב של טיפולי שאיבת שומן בשיטות מתקדמות.

בבחינת מחירי הטיפולים, ניכר כי הם אפילו זולים יותר מאלה המוצעים במרפאות השונות שבישראל. אם מתמקדים בעלויות הספציפיות, ניכר כי בבית חולים מדיסון בטורקיה תוכלו לקבל טיפול מקיף בשלושה אזורים שונים בגוף ב כ3,500$ בקירוב. מחיר מוזל באופן משמעותי מזה המוצע עבור טיפולים דומים בישראל. בנוסף, מדובר לרוב בטיפולים המתבצעים באמצעות לייזר, שיטה מתקדמת ואפקטיבית במיוחד.

העלויות הנמוכות של הטיפולים בטורקיה נובעות מגודל השכר הממוצע המשולם למנתח פלסטי בטורקיה, אשר לרוב מהווה כחמישית משכרו של מנתח פלסטי בישראל. אולם, חשוב לציין כי אין הדבר מעיד על איכות נמוכה יותר של הניתוח, אדרבה, בבית החולים מדיסון שבטורקיה, מבוצעים מדי חודש המון ניתוחים של שאיבות שומן, למטופלים רבים, שמגיעים מאזורים שונים בכל העולם.

מלבד עלויות הטיפולים האטרקטיביות, ראוי לציין כי תהליך קבלת הטיפול בטורקיה מתחיל עוד בטרם הגיע הלקוח לטיפול. תיירים מכל העולם, המגיעים לטיפולי שאיבת שומן בבית חולים מדיסון, זוכים לליווי לאורך הדרך, החל ממילוי השאלון הראשוני וכלה בקבלת מקום לינה ושירותי הסעה, להם דואג בית החולים.

לייעוץ חינם על ניתוחי הסרת שומן בכל השיטות לחצו כאן >>>

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו