המסת שומן בודי טייט (BodyTite) – כל מה שרציתם לדעת

המסת שומן בודי טייט (BodyTite) – כל מה שרציתם לדעת

מה זה המסת שומן בודי טייט (BodyTite)?

בודי טייט היא טכניקת ליפוליזה (שאיבת שומן) זעירה פולשנית שנועדה להמיס שומן באזורים ממוקדים בגוף תוך מיצוק והידוק העור בפעולה אחת. בודי טייט ידועה גם בשם שאיבת שומן בגלי רדיו או RFAL ומהווה חידוש בתחום טכניקות עיצוב הגוף ושאיבת שומן, היוצרת פיתרון לשאיבת שומן ללא ניתוח בעזרת תדרי רדיו. התהליך הזה טוב לגברים ונשים כאחד עם אזורי שומן עיקשים באזורים רבים בגוף.

RFAL בודי טייט היא הטכניקה המתקדמת ביותר בעולם בין סוגי הטיפולים לשאיבת שומן ועיצוב גוף הזמינים כיום. שיטת BodyTite מציעה אלטרנטיבה בטוחה, עדינה יותר ופחות טראומטית לגוף לשאיבת שומן מסורתית עם אי נוחות מינימלית לאחר הניתוח וחבלות. עם בודי טייט אפשר לראות הפחתה משמעותית של שומן בגוף ותוצאות מיצוק הגוף באזורים כמו הבטן, הרגליים, הישבן, הירכיים, הברכיים, הזרועות והגב. זו יכולה להיות אופציה מצוינת אם יש רפיון בעור, ומבטל את הצורך בהליך כריתה.

הליך זה הוא ההליך היחיד שאינו כירורגי שאושר על ידי ה- FDA והוא מסיר הצטברות שומנים באזורים הקשים ביותר בגוף. הוא פועל על ידי האצת ליפוליזה (התהליך שבו הגוף שלך יוצר פירוק שומנים) ותרמוגנזה (ייצור החום של התאים בגוף). הטיפול יתאים להסרת מצבורי שומן בבטן, הורדת "צמיגים" או פירוק גושי שומן קטנים מתחת לעור מאזורים מרוכזים הנוצרים בגיל המעבר, ירידה במשקל או הריון.

באילו איזורים מטפלים עם המסת שומן בודי טייט?

בניתוחים פלסטיים בעזרת בודיטייט ניתן לטפל בבטן, בירכיים, במותניים, זרועות, רגליים, ברכיים, ישבן ובגב. במקרים רבים ניתן לטפל ביותר מאזור אחד במהלך אותו טיפול כדי לצמצם את עלויות התפעול וזמני ההתאוששות.

לרוב משתמשים בהמסת שומן בעיקר באזורים של שומן עיקש שלא מגיב לתזונה ופעילות גופנית למשל מתחת לסנטר, זרועות עליונות, רגליים וכו'.

במה לא מטפלים עם המסת השומן בודי טייט?

מצבורי שומן גדולים: מטופלים עם מצבורי שומן גדולים יותר באזור הבטן עשויים להיות מתאימים יותר לטיפול שאיבת שומן בבטן או במתיחת בטן במקום בהמסת שומן בגלי רדיו. הסיבה לכך היא הטיפול מתאים יותר לאיזורים קטנים.

השמנה טבעית: הגורם להשמנת יתר נוצר ככל הנראה משילוב של גורמים גנטיים וסביבתיים. עם זאת, אנשים שעברו ניתוח מעקף קיבה נוטים לרדת במשקל ביעילות רבה יותר (מאשר חולים שעברו שאיבת שומן בלבד).

מחלות לב: אנשים הסובלים ממחלות לב צריכים להימנע ככל האפשר מכל כאב או לחץ על גופם. למרות שהוא אינו פולשני, הליך זה עלול לעורר לחץ בלב ובכלי הדם אצל חלק מהמטופלים.

חולי דיאליזה של הכבד והכליות: במקרה של חולי דיאליזה, לא מומלץ לעבור טיפול מכיוון שהוא עלול להפריע לטיפול דיאליזות שלך (הסרת כליות מלאכותית של פסולת ועודפי מים מהדם).

בנוסף הטיפול אינו מומלץ לילדים, נשים בהריון או מניקות. ופחות מתאים לטיפול ברקמת השד.

מי מתאים להמסת שומן ברדיו?

מי מתאים להמסת שומן ברדיו?

גברים ונשים הסובלים מהשמנת יתר או מעודף משקל באזורים ספציפיים בגוף העמידים בפני דיאטה, פעילות גופנית ושאיבת שומן מקצועית. כדי לקרוא בהרחבה על שאיבות שומן מומלץ לעבור למאמר הבא – המדריך המקיף לשאיבות שומן.

כמה עולה בודי טייט?

מחיר טיפול בהמסת שומן קלאסית בודי טייט נע 12,000-20,000 ₪

מחיר המסת שומן בגלי רדיו 4,000-7,500 ₪ (עד 4 טיפולים)

אזורי שומן עיקשים אשר לא יגיבו לתזונה או לפעילות גופנית נמצאים לרוב בבטן או בירכיים לנשים ובזרועות העליונות לגברים. המחירים משתנים בהתאם לצרכיו של כל אדם.

מחיר בודי טייט מושפע בנוסף מעוד מספר פרמטרים כגון:

 • איזור הטיפול בגוף
 • מיקום ביצוע הטיפול (קליניקה פרטית/מרפאה וכו')
 • מספר האיזורים המטופלים
 • ותק ומומחיות המטפל

בנוסף לעיתים המחיר יורד מהשתתפות קופות החולים בהוצאות, כדאי לברר בקופת החולים המבטחת (כללית, מכבי, מאוחדת, לאומית..) את התנאים שהיא מציעה, מומלץ לברר את המחיר המדוייק ולבחון אפשרויות מימון או פריסת תשלומים לאחר אפיון דרך הטיפול הנכונה לגוף שלך, בשיחת יעוץ ללא עלות עם הדוקטור.

למה לצפות במהלך שיחת הייעוץ?

במהלך שיחת הייעוץ, הדוקטור ישאל אותך מגוון שאלות בנוגע לבריאות, היסטוריית המשקל והמראה הרצוי שלך, בנוסף הוא יברר על עישון, מחלות קודמות, בריאות הגוף הכללית, והאם נלקחות תרופות על בסיס קבוע, כדי לקבוע אם המסת שומן מתאימות לך.

אילו שאלות כדאי לשאול את הדוקטור בשיחה לפני המסת שומן?

 • מה העלות של הטיפול באיזור הרלוונטי?
 • כמה זמן יהיה הטיפול?
 • איפה כדאי לי לבצע ניתוח להמסת שומן?
 • מהן תופעות הלוואי שעלולות להיות?
 • האם יש סיכוי שאני ארד במשקל באופן משמעותי?
 • מה הוותק שלך בתחום?
 • יש לך תמונות לפני ואחרי שאיבת שומן של מטופלים?
 • האם הטיפול כואב?
 • מה יותר מתאים לי? שאיבת שומן או המסת שומן?
 • אתה עובד בשיתוף פעולה עם קופת החולים שלי?

איך מרגיש הטיפול המסת שומן בודי טייט?

תהיה לרוב תחושה של יניקה שיכולה להיות מעט לא נוחה, אך משתמשים לרוב בקרם מרגיע מקומי כדי להקל על אי הנוחות. לאחר הטיפול, עלולה להיות מעט אדמומיות וחבלות קלות באזור המטופל. התוצאות של הליך זה נראות מיד לאחר הטיפול הראשון שלך ואפשר לעבור שתי פגישות בהפרש של 1-4 שבועות, תלוי כמה שומן צריך לטפל והיכן בגוף. אמור להיראות שיפור לאחר כל מפגש, כך שאם התוצאות אינן מספקות, אפשר לדון עם הדוקטור בדרך טיפול שונה.

לאחר בודי טייט סימני הניתוח נעלמים?

לא, אבל אמורה להיות זמן השבתה מינימלית לאחר טיפול בודי טייט והעור שלך ייראה חלק מיד. חשוב מכך, צריך להבחין מיד בהבדל בנפח באזור המטופל. הטיפולים בדרך כלל פרוסים בין 4-6 שבועות, כך שהתוצאות מתפתחות בהדרגה עם הזמן אם יש צורך ביותר מפגישה אחת.

בודי טייט סיכונים:

כמו בכל ניתוח, קיימים סיכונים הקשורים לבודי טייט כולל דימום, זיהום וצלקות אשר עלולים לגרום לקמטים ארוכים באזורים שטופלו בהם. מכיוון שטיפול זה פוגע בסיבים רבים המותחים את העור, כל תנועה לאחר הטיפול עלולה לגרום לשינויים אסימטריים שקשה לתקן אותם גם בסיבובי טיפול נוספים. לכן חשוב ממש לדעת היטב היכן ואצל מי לעבור טיפול.

קיים סיכוי קטן כי סיבים אלה עלולים להינזק ללא תיקון בזמן הטיפול. אולם באופן כללי, הסיכונים נמוכים וזו אפשרות יעילה ולא פולשנית להסרת שומן באזורים שבהם השומן אינו מתנהג בצורה בריאה. כמה גושים לא מזיקים עשויים להופיע אך הם בדרך כלל נפתרים במשך 3 עד 6 חודשים לאחר הטיפול.

האם בודי טייט כואב?

ההליך מבוצע בטכנולוגיה מתקדמת המספקת אנרגיית תדרי רדיו לתוך מצבורי שומן מקומיים כדי לפרק אותם מבפנים מבלי לגרום נזק לרקמות או לעור שמסביב. קרם הרגעה נמרח על האיזור לפני כל מפגש על מנת למזער את אי הנוחות במהלך הפגישה וניתן להשתמש גם בג'ל Surgilube או וזלין להפחתת הכאבים.

האם אפשר להעלים שומן במותניים

כמה זמן התוצאות יחזיקו מעמד?

בודי טייט הוא טיפול יעיל מאוד שיכול לעזור לך להיפטר מאזורים עיקשים של שומן מקומי שפשוט לא ייעלמו גם בדיאטה או אימונים באופן קבוע. עם זאת, הגוף שלך עדיין צריך להיות בריא על מנת שיתפקד היטב, כך שאם אורח החיים שלך בעייתי מדי ותיווצר עלייה נוספת במשקל, הדבר עשוי להשפיע על התוצאה.

זה נכון לגבי כל דרך של שינוי משקל, לא רק טכניקות נוחות כמו בודי טייט. אם רמות הדיאטה והפעילות שלך משתפרות בעת השימוש בהליך, אמורים להבחין בתוצאות טובות עוד יותר לאורך זמן. עם זאת, ברגע שלא יתנהל אורח חיים בריא ולא תישמרנה הנחיות הדוקטור להמשך (למשל אכילת יתר ופעילות גופנית), השומן יתחיל לחזור ולכן חובה להקפיד על אורח חיים בריא כדי לשמור על קווי החיטוב של הגוף החדש שלך.

זו הסיבה שזה טיפול מצוין אם רוצים שיפור מהיר של המראה של אזורים ספציפיים מבלי לעבור ניתוח או לעבור דיאטה קיצונית, אך רצוי לקבל עליהם שליטה נוספת באמצעות טיפולים קבועים אחת לכמה חודשים במסגרת תוכנית טיפול לטווח ארוך לניהול משקל. וכאשר משתמשים בטיפול בצורה זו, היא יכולה להיות אלטרנטיבה מצוינת לשאיבת שומן או מתיחת בטן מכיוון שהיא אינה דורשת הרדמה, זמני החלמה ממושכים, צלקות או סיכונים כלליים הכרוכים בהליכים פולשניים.

בודי טייט מתאים להעלמת צלוליטיס?

בודי טייט הוא טיפול שנועד להידוק העור, לעורר ייצור קולגן ולהפחית את מראה הצלוליט על ידי חימום הרקמות מתחת לעור.

BodyTite משתמש בגלי רדיו כדי לחמם את השכבות שמתחת לעור על מנת לעורר את ייצור הקולגן ולהדק עור רפוי או רופף. החום חודר עמוק לתוך העור וממריץ את ייצור הקולגן, המסייע בהידוק העור. הטיפול בהפחתת צלוליט מצוין לאזורים נפולים כגון ישבן, ירכיים ובטן. אפשרי גם להשתמש בו על הזרועות אבל למי שמחפש טיפול ממוקד יותר באזורים האלה כדאי לשקול להשתמש בטיפולי שאיבת שומן בזרועות כדי להתמקד באזורים אלה.

האם אפשר להעלים שומן במותניים ("צמיגים") באמצעות בודי טייט?

כן, יש הרבה אנשים כמוך שרוצים להיפטר מהצמיגים ומהשומן העודף שלהם! ולמרות שאזורים קשים של שומן לאחר דיאטה או ניתוחי הרזיה עשויים שלא להגיב היטב לשאיבת שומן או צורות אחרות של עיצוב גוף, ניתן למקד ולסדר אותם בהצלחה עם בודי טייט. הטיפול מהיר ופשוט יחסית לביצוע אך הוא דורש שהייה בבית החולים למשך הלילה בגלל תופעות הלוואי הדומות לאלו שאפשרי לחוות עם שאיבת שומן, ליפו לייזר או Coolsculpting.

שימוש בטכנולוגיות אולטרסאונד כדי להעביר אנרגיית תדרי רדיו לתוך מצבורי שומן מקומיים, גורם להם להתפרק מבפנים מבלי לפגוע ברקמות או בעור שמסביב. האזורים המטופלים כך יראו גבשושיים מעט במשך מספר שבועות לפני שהם יתמקמו יפה בהדרגה עם הזמן וכשהם יחלימו מבפנים החוצה – רואים תוצאות נהדרות!

חלק מהגושים עשויים להופיע אך הם בדרך כלל מסדרים את עצמם לגמרי תוך 3-6 חודשים לאחר הטיפול גם ללא התערבות טיפול נוספת.

איך להתכונן לפני הטיפול?

לפני כל הליך צריך ליידע את הדוקטור לגבי כל התרופות שנלקחות באופן קבוע כולל תוספי מזון או צמחי מרפא, וכן כל אלרגיה להרדמה כלשהי, לטקס או יוד.

איך עושים המסת שומן בבודי טייט?

הטיפול מהיר ופשוט, אך יש לבצע אותו על ידי כירופרקט מוסמך שהוכשר בטכניקות עיצוב הגוף, כך שהטכניקה המשומשת בטיפול שלך תספק תוצאות אופטימליות עם תופעות לוואי מינימליות. מחט מוחדרת לרקמת השומן שמתחת לעור שלך ושם נשלחים דרכה גלי רדיו כדי להרוס את תאי השומן. הטיפול עובר בהרדמה מקומית, וללא כאבים.

מיצוי השומן מתבצע באמצעות צינורית קטנה המוחדרת לשומן בהרדמה מקומית. הצינורית עוברת דרך העור אל שכבות השומן ואורך ההחדרה משתנה בהתאם לחלק הגוף המטופל, אך הוא אינו יותר מעומק של -3 ס"מ. לאחר שהיא נכנסת פנימה, יניקה עדינה מסירה תאי שומן לא רצויים באמצעות מערכת ואקום המחוברת לצינורית. תהליך זה בדרך כלל אורך כ -30 דקות משני הצדדים של אזור הטיפול והוא יכול להיות מעט לא נוח מכיוון שהוא עלול לגרום לתחושת דגדוג שדומה לסיכות ומחטים או לגירוד. עיסוי עדין תוך כדי הטיפול באזורים מקל על התחושה הזו.

למה לצפות במהלך ההתאוששות?

במשך 3-6 החודשים הראשונים לאחר הטיפול, גופך ימשיך להתפרק ולמוסס את כל כיסי השומן שנותרו. מכיוון שהגוף שלך מרפא את עצמו מבפנים מבלי לפגוע ברקמות שמסביב, ואפשרי להבחין בגושים או בליטות באזור המטופל אשר בדרך כלל נפתרות בזמן ללא התערבות נוספת. אפשרי לעסות את אלה במידת הצורך גם במהלך הטיפול ולאחר הופעתם. הדוקטור המטפל שלך יכול גם להמליץ ​​על טכניקות עיסוי עצמי כדי לעזור להאיץ את הריפוי באופן טבעי בבית.

כיצד בוחרים מנתח מתאים להמסת שומן בודי טייט?

כשרוצים לדעת אצל מי להמיס שומן בבודי טייט, חשוב לוודא שהמטפל שלך הוכשר בטכניקות עיצוב גוף ובעל ניסיון רב בטיפול. ההיבט החשוב ביותר בהחלטה זו היא להרגיש בנוח עם הרופא שלך. חשוב לשאול אותו שאלות לגבי כישורים, הכשרה, ניסיון, תוצאות שהושגו וכמה טיפולים הוא ביצע בעבר לפני ההחלטה. השארת פרטים בטופס תיתן לך שיחת ייעוץ ללא התחייבות עם דוקטור בכיר ומנוסה בתחום.

אסור לשכוח! הבריאות יקרה מכדי לסמוך על כל אחד!

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו