שאיבת שומן בגב – איך עושים מתיחת גב?

שומן בגב שאיבת שומן בגב

מתקדמים קדימה לגב חטוב יותר!

שאיבת שומן בגב היא עיצוב גוף באזור אסטרטגי שמתעלמים ממנו לרוב גם כאשר מצטברים שם שומנים לעתים קרובות. שאיבת שומן בגב עשויה לחסל בעיות נפוצות כגון בליטות חזייה, גלילי שומן בגב או אפילו "גיבנת בפאלו" שזהו הכינוי לשומנים שמצטברים מאחורי הצוואר. 

בעיה נפוצה בתפיסה האנושית היא להעריך יתר על המידה את החשיבות של מה שאנו יכולים לראות, בעודנו לא מודעים לעולם הבלתי נראה. אבל, אם כל העיסוק ותשומת הלב מתרכזת אך ורק באיך שנראות הגוף מוצגת בפרונט, זה בהחלט מראה רק חצי מהתמונה. בסופו של דבר חזית מחמיאה וגב יפה הם שני צדדים בלתי ניתנים להפרדה אותו המטבע. עיצוב הגוף על ידי דוקטור מומחה תיתן יחס ומשמעות הוליסטית לכל המראה הכולל של הגוף. ותספק שירות של 360 מעלות לטיפול 10000 לגוף ככלל, כולל הגב התחתון, הגב העליון ומעבר לכך!

מרכזי הרפואה שלנו נחשבים כמומחי טיפולי שאיבת השומן בישראל. חבל להפנות עורף

לאפשרויות החיטוב החדש של הגוף, בעיקר בצורה קלה כל כך עם הטכנולוגיה שיש היום, עוד לפני שיודעים את כל הפלאים שאפשר לחולל בגוף בשנת 2021. אפשר להשאיר לנו פרטים בטופס למידע נוסף.

יתרונות שאיבת שומן בגב

האומנות הנדרשת היא עיצוב אומנותי בתלת מימד. והשאיפה היא ליצור סימטריה באזורים שונים של הגוף בכדי להביא איזון יפייפה לכל צורת הגוף. במסלול המסע להשגת גוף מושלם כדי להשיג את האיזון הזה, טעות נפוצה היא כשמתעלמים לעתים קרובות מהגב בתוכניות החיטוב של הגוף החלומי. זוהי טעות גדולה כי גלילי שומן בגב ובליטות חזייה (מצבורי שומן מאחרי הצלעות), עלולים להשפיע לרעה על כל החזות החיצונית של הגוף. 

שאיבת שומן בגב מסגננת את עיצוב הגוף מכל זווית.

בגדי ים / גופיות ורצועת הספגטי – רצועת הכתף הדקה שתופסת את הבגד התלוי, אמורים להיראות טוב, ויכולים להפוך לאופציה לא נעימה בהרבה אם בליטות שומן גב מכוערות מפריעות למראה הנקי בשטח הגב שבין השכמות, ולאורך עמוד השדרה. וכדאי לזכור שהפרעות אלה שפוגעות במראה האסתטי של הגב עשויות להשפיע בצורה גדולה יותר מכפי שאפשר לחשוב. זה נכון גם לגבי שומן גב, לכיסים ולבליטות שאמנם נראים קטנים, אך עדיין בעלי השפעה רבה. 

שאיבת שומן VASER בגב 

לאחרונה נכנסה לשוק טכנולוגיה מתקדמת לשאיבת שומן בגב ב VASER .VASER היא גרסה מתקדמת להפליא של שאיבת שומן באולטרסאונד המציעה יתרונות רבים על פני ההליך הקלאסי- שאיבת שומן בהמסה. אחד היתרונות הללו הוא תוצאה חלקה ובעלת מראה טבעי. מועמד בוגר בריא למדי עם משקל יציב, רוב הסיכויים שיוכל לעבור כך שאיבת שומן בגב או עם אחד מההליכים המשלימים האחרים שלנו. 

כדי ללמוד עוד על עלויות שאיבת שומן ועוד, אפשר להיכנס למאמר כאן.

לא עולה כסף לשאול שאלות. מומלץ להשאיר פרטים בטופס לשיחת ייעוץ חסויה עם דוקטור מומחה.

הפגישה הראשונית עם הדוקטור 

חשוב מאוד להתייעץ עם דוקטור מנתח המיומן במיוחד באמנות הטיפול באולטרסאונד ובסוגי שאיבות שומן מתקדמות. בפגישה הראשונית לרוב, תיערך בדיקה גופנית וראיון שבו ישאלו שאלות כדי לברר את הרקע הרפואי, לגבי עישון או נטילת תרופות באופן קבוע. מה שיסייע להעריך את סוג הטיפול המתאים לשאיבת שומן בגב.

שיחת הייעוץ היא ההזדמנות לקבל החלטה מושכלת לגבי העתיד האסתטי הרצוי. ומומלץ להכין את כל השאלות מראש, כדי לצאת בביטחון ובבהירות עם תוכנית טיפול אסתטית לחיטוב מותאמת אישית לגוף החלומי שלך.

כשמתקדמים חשוב לתכנן עם הדוקטור את הטיפולים תוך התחשבות בצרכים הייחודיים שלך. ובמידת הצורך וההתאמה, הצוות יתזמן את הניתוח לזמן המתאים ויספק לך מידע להתכוננות נכונה לתהליך. 

שאיבת שומן VASER (באולטרסאונד): הכנה והליך

שאיבת שומן ב VASER נחשבת פולשנית ברמה מינימלית מכיוון שהיא דורשת רק חתכים זעירים כדי לבצע אותה בצורה נכונה. VASER היא גרסה משודרגת של שאיבת שומן מסורתית (בשאיבה) בגלל הטכנולוגיה הייחודית והיתרונות שלה. VASER מייצרת הגברת רטט של אנרגיית הקול בתהודה. מערכת VASER משתמשת בבדיקה המחוברת למגבר הפולט אנרגיית אולטרסאונד שמרטיטה את האיזור במהירות 37kHz. האנרגיה הזו גורמת לטיפול סלקטיבי ברקמת השומן, ומשאיר את רוב רקמת החיבור, כלי הדם והעצבים במצבם הנוכחי.

תאי שומן נוטים להתגבש ולהתרסק בצורה די דומה לכרית חמאה דביקה או תבנית ג'לי שמנמנה. שאיבת שומן בהמסה רק שואבת וקורעת את השומן, ומגדילה את הסבירות לטראומה לא מכוונת לגוף. אבל, כמו שרביט קסמים, VASER הופכת תאי שומן עיקשים למערבולת חלקה וצמיגה. וכך מאפשרת הסרת שומן מדויקת יותר עם הרבה פחות השפעה על העור והרקמות שלך. 

טכניקת VASER יכולה גם להדק את העור באזור הטיפול, דבר ששאיבת השומן המסורתית בהמסה לא יכולה לעשות. בנוסף הרטט של VASER מעודדת צמיחה חדשה של קולגן בעור רפוי ומתוח מדי. הקולגן יוצר את עבודת האריגה הבלתי נראית מתחת לעור המעניקה לעור הצעיר את תגובתו הגמישה והמחודשת.  

מכשיר אולטרסאונד לשאיבת שומן בגב
מכשיר לשאיבת שומן באולטרסאונד

עדיף לרדת במשקל לפני שאיבת שומן?

שאיבת שומן בגב אינה טיפול מתאים להשמנה. הדוקטור מייעץ כי אנשים שסובלים מהשמנת יתר צריכים להשיג תחילה משקל בריא ויציב, עוד לפני ששוקלים את הפתרונות של עיצוב הגוף בשאיבת שומן. רבים מהמטופלים שלנו הם אנשים שעברו ירידה במשקל. מטופלים אלה מחפשים שאיבת שומן כדי ליישם את הנגיעות האסתטיות הסופיות בתוצאות המופלאות שלהם, ולהגיע לחיטוב מושלם. המטופלים חייבים להתחייב לאורח חיים פעיל ומועיל אם הם רוצים לשמור לאורך זמן על מראה חטוב לאחר שאיבת שומן. 

שחזור ותוצאות

לאחר הטיפול מומלץ לנוח במהלך הימים שלאחר שאיבת השומן בגב, ולצאת לטיולים קצרים ביניהם לאורך היום. האזור המטופל עשוי להיות מעט חבול, נפוח או כואב לאחר הניתוח, אך מצבים אלה ישתפרו ויעלמו במהרה. המטופלים ילבשו בגד דחיסה צמוד מיוחד כדי לשפר את התוצאות ולסייע בהפחתת נפיחות. והנקזים, אם יהיה צורך להשתמש בהם, ישארו בדרך כלל במשך חמישה עד שבעה ימים, אך זה משתנה בין המטופלים. רוב החולים שיש להם עבודות בישיבה או שהן לא תובעניות פיזית יכולים לחזור לעבודה תוך מספר ימים לאחר ניתוח שאיבת השומן בגב. ויהיה ניתן לחדש את הפעילות הגופנית תוך מספר שבועות.

מרבית החולים מרגישים החלמה מלאה תוך ארבעה עד שישה שבועות. ולעיתים יהיה צורך שהמטופלים יחזרו לפגישות מעקב לאורך כל החלמתם על מנת לאפשר לדוקטור המנתח להעריך את התקדמותם, כמו בין היתר טיפולי אולטרסאונד חיצוניים או הליכים נוספים שיזרזו את ההחלמה.

כשעוברים שאיבת שומן VASER, הדוקטור מייעץ להימנע מעישון במשך חודש לאחר הניתוח. עישון יכול לרוקן את החמצן בדם ולמנוע או לעכב את ריפוי המטופל. 

תוכלו להבחין בהפחתה משמעותית בגודל מצבורי השומן האחוריים מיד לאחר ניתוח שאיבת השומן. קווי המתאר המעוצבים האחרונים של הגוף שלך יופיעו במהלך השבועות שלאחר ההליך, כאשר הנפיחות ממשיכה לרדת. התוצאות עשויות להמשיך ולהשתפר עד שישה חודשים לאחר ההליך.

אפשרי לקבל את גוף החלומות שלך, עם שאיבת שומן בגב מהמומחים שלנו. ובמקום גלילי שומן בגב או גיבנת מכוערת, לצאת עם קווי מתאר גוף מעוצבים וחלקים. וכשמטפלים בשומן האחורי באמצעות שאיבת שומן VASER תהנו מתווי גוף חלקים והדוקים יותר באופן משמעותי.

ברגע ששאיבת השומן תסלק את השומן בגב, הוא לא יחזור. 

מטופלים ששומרים על משקל תקין עם תזונה ופעילות גופנית ייהנו מתוצאות ניתוח שאיבת השומן לטווח ארוך!

כמה עולה שאיבת שומן בגב?

במהלך התהליך המותאם אישית. בייעוץ הפרטי שלך, הדוקטור יעריך את מצבך הגוף שלך. וכאשר הוא יקבל הערכה מלאה עליך ועל גופך, הוא יציע תוכנית טיפול שתתאים למטרות האסתטיות שלך. בשלב הזה, הוא יוכל לתת לך עלות טיפול מדויקת. 

לרוב לפני תהליכי שאיבת שומן ניתנות מספר אפשרויות מימון כדי לספק למטופלים מגוון אפשרויות תשלום.

האם נוצרת ירידה במשקל משאיבת שומן בגב?

ראשית, חשוב לציין כי שאיבת שומן אינה הליך לירידה במשקל. זהו ניתוח אסתטי לעיצוב גוף מקסימלי. ענף הרפואה העוסק בהשמנה נקרא בריאטריה. לרופאים בריאטריים יש מספר תהליכים משלהם המסייעים למטופלים שמנים לרדת במשקל בבטחה וביעילות. שאיבת שומן משתמשת בהסרת שומן פיזית כדי להשיג את תוצאותיה האטרקטיביות. הסרת שומן אינה דרך בטוחה או יעילה במיוחד לירידה במשקל. עם זאת, רוב האנשים יאבדו שישה עד שמונה קילו מהליך פשוט של שאיבת שומן. שאיבת שומן מאזנת את קווי המתאר העיצוביים של הגוף על ידי הסרת בליטות שומן לא מחמיאות מאזורים לא רצויים בגוף. ולאחר ההליך מוטלת החובה להתמיד באורח חיים בריא על מנת לשמור על תוצאות ניתוח שאיבת השומן לאורך שנים רבות.

לייעוץ חינם על ניתוחי הסרת שומן בכל השיטות לחצו כאן >>>

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו