שאיבת שומן בצוואר – הסרת סנטר כפול

שאיבת שומן בצוואר

ככל שהגוף מזדקן יותר, הצטברויות שומניות מתחת לסנטר יכולות לגרום לגוף להיראות מזוקן וכבד יותר. משקעים שומניים באזור הלסת או מתחת לסנטר יכולים להיות קשים לשינוי בצורה טבעית של תזונה ופעילות גופנית.

שאיבת שומן בצוואר היא הליך זעיר פולשני המשמש להסרת עודפי שומן מאזור הצוואר. הפופולרית ביותר היא שאיבת שומן בהמסה, טכניקה מתקדמת המפחיתה את החבלות ואובדן הדם הקשורים למערכות שאיבת שומן מסורתיות.

כדי לקרוא על עוד על סוגי שאיבות שומן אפשר לקרוא את המדריך המקיף כאן.

היתרונות של שאיבת שומן בצוואר

שאיבת שומן בצוואר יכולה להוות לרוב אלטרנטיבה יעילה להרמת צוואר או מתיחת פנים. הפחתת שומן באזור הזה חושפת קו לסת מעוצב ומפוסל. ובהחלט הגוף יכול להיראות צעיר יותר, רזה יותר ומושך יותר כאשר כמות השומן מתחת לסנטר מופחתת.

המנתח הפלסטי משתמש בטכניקות מתקדמות של שאיבת שומן כדי לייצר תוצאות יפות, עם צלקות וחבלות מופחתות. זמן ההחלמה קצר יותר, מכיוון שבשיטה משתמשים רק בחתכים קטנים, הממוקמים אסטרטגית במיקום המדוייק ובקושי נראים לעין.

הצערת פנים: תכנית טיפול מותאמת אישית

ניתן לשלב את הליך שאיבת השומן בצוואר עם טיפולי עור אחרים או הליכים קוסמטיים – כדי להגיע להצערת פנים מלאה. ניתן להתייעץ מחדש על שאיבת שומן בפנים, טיפול עור בלייזר או להוסיף פילינג כימי ברמה רפואית מותאמת אישית כדי להצעיר את הפנים, הצוואר והלסת באופן מלא ולהעניק לך זוהר צעיר ורענן.

הליך שאיבת שומן בצוואר

בהליך שאיבת שומן בהמסה, לפני מיצוי השומן, מוזרק נוזל מיוחד לאזור. נוזל זה מאפשר גישה ואיחזור קל יותר של מצבורי השומן. הנוזל מכיל חומר הרדמה להקלת אי הנוחות במהלך ההליך, וחומר מכווץ כלי דם הגורם להתכווצות הוורידים הנימיים. טכניקת שאיבת שומן מתקדמת זו מפחיתה באופן דרסטי את הסיכון לדימום או חבורות.

לאחר שהנוזל מרדים את האזור, מוחדרת צינורית דקה דרך חתכים קטנים כדי לעקור ולהסיר את עודפי השומן. לאחר מכן מעוצב השומן הנותר כדי להחמיא לגיזרה הטבעית של הצוואר וקו הלסת המחוטבים והמחודשים.

בצוואר יש מעט מאוד שומן, ולכן חשוב לבצע את ההליך על ידי מנתח פלסטי בעל ניסיון רב. ההליך מבוצע בזהירות כך שהמראה הטבעי והאטרקטיבי ביותר מושג.

מי מתאים לשאיבת שומן בצוואר

שאיבת שומן בצוואר היא תהליך קצר, ורוב הגברים והנשים שאינם מרוצים מהמראה של עודפי שומן מתחת לסנטר ולצוואר העליון, הם מועמדים טובים להליך. טיפול זה הוא דרך מצוינת לפתור מצבורי שומן בצוואר למי שמשקלו תקין אך בעל גנטיקה הנוטה לפתח מצבורי שומן על הצוואר, ומתחת לסנטר.

בנוסף, לרוב המועמדים האידיאליים יש:

  • סנטר כפול או משקעים שומניים לאורך קו הלסת
  • קמטים אופקיים בצוואר הנגרמים על ידי צניחת שומן ורקמות
  • גמישות עור טובה

לאחר ההליך

שאיבת שומן בצוואר מתבצעת כהליך אשפוז, ואפשר לחזור הביתה ישר לאחר השלמתה. הסיכון לחבורות או פצעים מצטמצם מאוד כשמשתמשים במערכת שאיבת שומן מתקדמת, והחתכים הזעירים הנוצרים בהליך נרפאים במהירות. רוב החולים ממשיכים בעבודה ופעילות גופנית קלה יום עד שלושה ימים לאחר ההליך. יהיו פגישת המשך ברמת הצורך בכדי להבטיח שהריפוי יתקדם כפי שהוא צריך.

אילו תוצאות צפויות משאיבת שומן בצוואר

חיטוב הצוואר והסרת עודפי השומן יצרו אפקט של ירידה במשקל.

הצוואר הדק יותר וקו הלסת המוגדרים והמעוצבים יכולים להוריד שנים ממראה הגוף, ולהעלות תחושות של ביטחון עצמי. עם הזמן העור מתהדק, ויוצר נראות חלקה ופרופיל פנים אטרקטיבי ומושך יותר. כדי להאיץ את הידוק העור, הדוקטור יוכל לבצע הליך נוסף במידת הצורך.

אצל מי כדאי לעשות טיפול שאיבת שומן בצוואר

לטיפול שאיבת שומן בצוואר חשוב לפנות לטיפול מקצועי, ולבדוק עוד בשיחת הייעוץ את הפרמטרים הבאים:

  • רמת הניסיון והמקצועיות של המטפל
  • לדעת היכן יתבצע התהליך
  • לבקש תמונות לפני ואחרי של שאיבות שומן של מטופלים קודמים.

מערכת חדישה לשאיבת שומן בצוואר

אנו מאמינים שיש צורך בשימוש בטכנולוגיית שאיבת השומן החדישה והמתקדמת ביותר שיש, שתניב תוצאות מעולות ומספקות ללקוחות שלנו. מעבר לכישורים ברמה הגבוהה וההליכים המתקדמים המבוצעים לצורך עיצוב פנים מודרני, חשוב לעבוד עם צוות ידידותי שיעשה כל שאפשר כדי שהתהליך יעבור בצורה הנעימה הנוחה והחיובית ביותר עבורך.

אם באמת חשוב לך לטפל במראה של עודף שומן בצוואר או סנטר כפול ומכוער, כדאי להשאיר פרטים בטופס לשיחת יעוץ חינם. שאיבת שומן בצוואר יכולה לגמרי לעזור לך להשיג מראה צעיר ורענן יותר, גם בלי להוריד במשקל.

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו