שאיבת שומן מהמותניים

שאיבת שומן מהמותניים

מראה נהדר בג'ינס או במכנס קצר יכול להתכער כשיש עודף שומן במותניים,

אזור זה מסובך יותר לגברים באופן כללי, אך נשים רבות רואות עודפי שומן באזור זה לאחר ההריון. דיאטה ופעילות גופנית אינם יעילים במיוחד בהפחתת נקודה זו, אך אזור זה מגיב היטב לשאיבת שומן מהמותניים.

שאיבת שומן מהמותניים ידועה כאחד ההליכים הנפוצים ביותר להפחתת שומן במותן וליצירת מותניים קטנים ומעוצבים יותר. מאוד קשה להיפטר מהשומן העיקש המצטבר בצד הגוף עם דיאטה ופעילות גופנית בלבד, ואנשים בכל הגדלים יכולים להשתמש בשאיבת שומן במותניים כדי לקבל מראה דק יותר. 

לרוב מספיק לדוקטור להסיר אחוז גדול מהשומן מתחת לצלעות כדי לייצר תוצאה נהדרת מפוסלת ומחוטבת מאוד, מה שמשפיע מאוד על כל חיטוב הגוף. לשם כך חשוב לעבור טיפול עם דוקטור המתמחה בשאיבת שומן גוף. לשאיבת שומן במותניים משתמשים בטכניקה פולשנית מינימלית המסירה שומן לא רצוי ומשפרת את קווי העיצוב של הגוף.  ובשביל הדוקטור, שאיבת שומן נחשבת כאומנות ליצירת גוף מפוסל להפליא.

איפה נמצאות המותניים?

הגדרת מיקום המותניים ואיפה הן מתחילות ומסתיימות יכולה להיות מבלבלת. הקונצנזוס הכללי של הדעה לרוב הוא שצד הגוף מתחת לכלוב הצלעות עד לחלק העליון של עצם הירך, או צלע הגב, הוא הגבול של המותניים. חשוב לבחור בדוקטור מנתח מוסמך שטיפל במאות גברים ונשים בעלי מבנה גוף דק שמתוסכלים להיפטר מעודפי שומן באזור המותניים.

אזור זה משתלב באופן טבעי בגב ובבטן והוא דורש מומחה לשאיבת שומן בכדי להסיר באומנות את עודפי השומן במותניים, ולמזג את האזורים כך שלא תיווצר שקיעה או שינוי פתאומי בין הירכיים, הגב והבטן. זה חשוב לנשים מכיוון שהמותניים משתלבות באופן טבעי בירכיים, ואם עושים זאת בצורה לא נכונה, המעבר החינני נפגע.

המטרה של כל הליך שאיבת שומן היא הסרת עודפי שומן והשארת גוף יפה ומפוסל שאפשר ליהנות ממנו שנים רבות.

איפה אפשר לעשות שאיבת שומן מהמותניים
איפה אפשר לעשות שאיבת שומן מהמותניים

למי מתאימה שאיבת שומן מהמותניים?

למועמדים טובים לשאיבת שומן במותניים יש שומן עיקש במותניים ובירכיים העליונות, וכתוצאה מכך נוצרות בליטות של "צמיגים" מעל המכנסיים. שאיבת שומן אינה מהווה תחליף לתזונה ופעילות גופנית, אך יכולה לשמש כתוספת נהדרת לעבודה הקשה שלך.

למרות שהגוף לא יאבד משקל משמעותי משאיבת שומן, לעתים קרובות פשוט ירדו כמה סנטימטרים מאמצע הגוף, מה שיגרום לך להיראות כאילו ירדת במשקל. המראה המשודרג הזה מוביל לעיתים קרובות לשיפור הביטחון העצמי, ומשמש מניע חזק לעודד אותך להתמיד בתזונה נכונה/פעילות גופנית ולהרזות יותר. השיפורים בחיטוב מתאר הגוף עם פעילות גופנית יהיו הרבה יותר קלים לאחר ששכבת שומן עיקשת זו תוסר בשאיבת שומן

שילוב בין אזורי טיפול

במהלך הפגישה הראשונית עם המטופלים הפוטנציאליים, הדוקטור ישאל שאלות רבות כדי לברר מהן הציפיות ומה רצוי להשיג באמצעות שאיבת השומן, בין אם במותניים ובבטן העליונה ובין אם בחיטוב הגב בשאיבת שומן. אם יש עודף שומנים בגב או בבטן העליונה, הוא בדרך כלל יכול להתייחס לאלה במהלך טיפול שאיבת שומן נוסף.

אלה הם הליכים נוספים ודורשים יותר זמן בניתוח, כך שלא כולם יהיו מועמדים טובים לשאיבת שומן באזורים רבים. ההחלטה תהיה תלויה בבריאותו הכללית של המטופל, במיקום ובכמות השומן העודף שיש להסיר.

הדוקטור מודע למחויבות הכספית שהמטופלים מתחייבים להשיג שיפור במראה החיצוני שלהם, ויפעל עמם להשגת יעדיהם בצורה היעילה ביותר האפשרית, מבלי לפגוע בביטחון המטופל ובתוצאות הסופיות הרצויות.

כמה שומן אפשר להסיר מהמותניים?

במהלך הליך שאיבת שומן אחת ניתן להסיר עד חמישה ליטר שומן לכל היותר. חמישה ליטר זה הרבה שומן, זה שווה ערך ל 2.5 בקבוקי מים גדולים של עין גדי. כעת ברור שהמקסימום יהיה תלוי בכל אדם, כלומר אנשים קטנים יותר צריכים פחות מיצוי שומן בהשוואה לאנשים גדולים יותר, בהתבסס על תכולת השומן הכוללת בגוף. הכמות הסופית של מיצוי השומן תיקבע במהלך הניתוח, על פי גודל ובטיחות המטופל, אך הדוקטור תמיד ישתדל תמיד להוציא כמה שיותר.

התהליך

ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית או כללית. כאשר מטפלים במספר אזורים בו זמנית או כאשר שאיבת השומן משולבת עם הליכים אחרים זה מבוצע בדרך כלל בהרדמה כללית. כאשר מתבצעת שאיבת שומן בהרדמה מקומית, הדבר מכונה הרדמת גידול לשאיבת שומן. ואם הניתוח הוא באזור יחיד, בדרך כלל תבוצע הרדמה מקומית לשאיבת שומן ללא כאבים.

שאיבת שומן בהמסה משולבת עם חומר מרדים ומספקת פתרון הרדמה מצויין לשומן התת עורי, המאפשר לבצע את ההליך בהרדמה מקומית במקום כללית. זה מסיר את אחד הסיכונים בניתוח.

פתרון זה מכיל חומר אשר למעשה מבטל אובדן דם במהלך ההליך, ובכך מבטל סיכון נוסף. פתרון זה גורם לאזור להתנפח מה שמקל על עיצוב האזור המטופל מכיוון שההמסה אינה זזה ללא הרף. הדוקטור הוא לא רק מנתח מיומן במיוחד, אלא גם אמן ומעצב נהדר.

הדוקטור מרוצה רק כשהוא מרגיש שהגיע לשלמות עבור כל מטופל ועבודתו משקפת את הסטנדרט הגבוה ביותר, עם אחת התוצאות האסתטיות ביותר לשאיבת שומן במותניים בישראל.

התאוששות

זמן ההתאוששות משתנה בין כולם, אך ההליך נסבל היטב ועובר ללא כאבים עזים. לרוב אפשרי לחזור לעבודה לאחר כ 3-4 ימים. זה לא כואב במיוחד, אבל אפשרי שיהיה לך כאב לאחר הניתוח. לאחר הניתוח, מומלץ להתחיל ללכת באותו היום כדי להפחית את הסיכון לסיבוכים. ויהיה צורך ללבוש בגד דחיסה צמוד במשך כ -6 שבועות לאחר הניתוח. חזרה לשגרת האימונים המלאה עשויה להתחדש לאחר 6 שבועות.

סיכונים

שאיבת שומן מהמותניים היא ניתוח לכל דבר ויש בה סיכון קטן לסיבוכים. סיכוני הניתוח כוללים:

  • דימום וחבורות
  • זיהום
  • מספר צלקות קטנות
  • מצבורי נוזלים
  • אסימטריה
  • עור רופף
  • אי סדרים בעור
  • אי סדרים בקווי מתאר הגוף
  • קרישי דם 

הסיכונים תלויים לרוב במצב הרפואי הנוכחי שלך. ובמהלך התייעצותך יפורטו הסיכונים הספציפיים שלך לניתוח.

לראות את ההבדל

לדוקטור מאות תמונות לפני ואחרי של מטופלים שעברו שאיבת שומן בכל אזורי הגוף. מומלץ מאוד לראות תמונות שאיבת שומן לפני ואחרי כדי להתרשם מהתוצאות, ואפילו להצטלם כדי שגם לך יהיה קל יותר לראות את השינוי. הוא ישמח לשתף אותם עם מטופלים פוטנציאליים כדי להראות להם את התוצאות, שהן בין התוצאות הטובות ביותר בהצלחת טיפולי שאיבת שומן בישראל. הוא נהנה לראות את מטופליו מגיעים למטרותיהם ומזמין כל מי שסקרן לגבי שאיבת שומן להשאיר פרטים בטופס לייעוץ ראשוני.

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו