כמה עולה שאיבת שומן בלייזר?

שאיבת שומן בלייזר מחיר

שאיבת שומן מסורתית מצריכה הליך פולשני להסרת שומן מאזורים כמו בטן, ירכיים, צוואר וזרועות. אבל יש דרך אחרת להורדת משקל ללא ניתוח או אפילו השבתה כלל. זה נקרא שאיבת שומן בלייזר, ומדובר בהליך שמסתמך על אנרגיית לייזר במקום חתכים כדי להחליש את הגוף במהירות ובמאמץ מינימלי מצד המטופל.

נסביר כאן כיצד בדיוק הטיפול עובד ומה העלות של שירות כזה.

כיצד שאיבת שומן בלייזר ללא ניתוח עובדת?

בניגוד לשאיבת שומן קונבנציונאלית, הרעיון של ניתוח שאיבת שומן בלייזר אינו להסיר תאי שומן, אלא לכווץ אותם.

במהלך כל שימוש במכונת הלייזר, טכנאי מניח רפידות המצוידות בדיודות לייזר ישירות על העור. אנרגיית הלייזר חודרת אל תאי השומן ויוצרת חורים זעירים בקרומים שלהם. זה גורם לתאי השומן לשחרר את חומצות השומן המאוחסנות שלהם, גליצרול ומים לגוף ואז להתכווץ, מה שעלול לגרום לאיבוד סנטימטרים של שומן. לאחר מכן, הגוף שוטף את תוכן תאי השומן המגורשים דרך מערכת הלימפה או שורף אותם לצורך אנרגיה.

תחשוב על תאי השומן שלך כעל קבוצות של ענבים עסיסיים. קרן הלייזר מגיעה לתא השומן ומכווצת את התוכן, והענבים האלה הופכים לצימוקים.

מי יכול לעשות שאיבת שומן בלייזר?

ישנם כמה קריטריונים שקובעים האם אתה מתאים להליך שאיבת שומן בלייזר. הקריטריונים יותר נוקשים מאשר לשאיבת השומן המסורתית, מכיוון שההליך אינו מושלם לירידה נרחבת במשקל. יתכן שזה מתאים לך אם אתה:

  • רק במרחק של 12 קילו בערך מהמשקל האידיאלי שלך.
  • עוסק יותר ב"אזורים בעייתיים" מאשר בירידה במשקל הכולל בגוף.
  • במצב בריאותי טוב עם גמישות עור טובה.

איך נראה טיפול של שאיבת שומן בלייזר?

טכנאי הלייזר דואגים שתהיה רגוע מאוד, ואז יכניסו אותך לפקעת קטנה ונחמדה, שתעזור להאיץ את התהליך המטבולי הזה. משם, הטכנאי מורח את הרפידות על האזור הממוקד, ומציף אותו באנרגיית לייזר במשך כ -10 עד 20 דקות. במידת הצורך, הוא עשוי להזיז את הרפידות להתמקד באזור אחר ולחזור על הטיפול. כך זה עובד. יתכן שתראה הבדל מיד, אך לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תצטרך לבצע את ההליך מספר פעמים.

להלן מספר עובדות מהירות על המחזור המומלץ:

  • לוח זמנים לטיפול

אף על פי שחלק מהלקוחות מתחילים להבחין בתוצאות לאחר מספר פגישות בלבד, לרובם נדרשים 6-8 טיפולים בכדי לראות תוצאות מקסימליות.

  • תדירות

מומלץ שני טיפולים בשבוע למשך ארבעה שבועות.

  • זמן השבתה

מכיוון שהטיפול אינו פולשני, אין צורך בהשבתה.

כמה עולה שאיבת שומן בלייזר?

העלות של שאיבת שומן בלייזר יכולה להשתנות במידה ניכרת בהתאם לגודל האזור בו תרצו לטפל. למשל, שאיבת שומן מהצוואר תעלה פחות לעומת שאיבת שומן בירכיים. סדרה טיפוסית של שמונה מפגשים יכולה לעלות בקלות 3500 ₪. עם זאת, ניתן להשיג תעריפים זולים יותר במידה ומבצעים את שאיבת השומן באזורים נוספים.

באילו אזורים ניתן לטפל באמצעות שאיבת שומן בלייזר?

ניתן לטפל בכל חלקי הגוף המאחסנים שומן.

הטיפולים הנפוצים ביותר הם:

האם הטיפול כואב?

אחד הדברים הטובים ביותר בשיטה זו להסרת שומן היא הנוחות שלה. שאיבת שומן מסורתית מחייבת הרדמה בהרדמה מלאה או בהרדמה מקומית והרגעה דרך הפה. זה גוזל זמן, זה יקר וזה גורם לך להרגיש רע במשך יום שלם.

לעומת זאת, הלייזר המשמש לטיפול זה מכוון במדויק את תאי השומן שלך ומחמם אותם עד כדי מוות ונזילות. רקמת השריר שמסביב תחומם כאילו קיבלת עיסוי באבנים חמות שחדר לרקמות העמוקות ביותר שלך. טיפול זה כל כך נוח שרבים מהלקוחות נרדמים במהלך הפגישות שלהם.

כמה זמן לוקח לראות תוצאות?

אחד היתרונות המשכנעים ביותר של שאיבת שומן בלייזר לעומת שאיבת שומן פולשנית הוא כמה מהר אתה רואה את התוצאות. עם שאיבת שומן מסורתית, אתה חווה כל כך הרבה נפיחות לאחר הניתוח שלוקח שישה חודשים עד שהנפיחות יורדת וחושפת את תוצאות ההליך. עם שאיבת שומן בלייזר ללא ניתוח, לוקח רק ארבעה עד שישה שבועות לראות את התוצאות הסופיות.

תוכלו להבחין בהידוק מיידי של עורכם ובהפחתת היקף אזור הטיפול. העור נראה צמוד יותר בגלל החום בו משתמשים במהלך הטיפול. תוכלו להבחין בהפחתת היקף מיידית מכיוון שתאי השומן נהרסים. אך לגוף לוקח עד שישה שבועות לדוג את כל תאי השומן.

כמה זמן שורדות התוצאות?

תוצאות הטיפול נמשכות כל החיים. לאחר הסרתם, לא ניתן לגדל את תאי השומן. לכן, באזור המטופל יהיו לצמיתות פחות תאי שומן. האם יצמחו תאי שומן נוספים באזורים אחרים, זה כבר סיפור אחר. אנשים רבים יורדים במשקל ומקבלים טיפול שאיבת שומן מבלי לתקן את שורש העלייה במשקל.

קל לומר שעלייה במשקל מתרחשת כשאתה צורך יותר קלוריות ממה שגופך זקוק להן. זה נכון. אבל מדוע אנשים צורכים עודף קלוריות? לעיתים קרובות, אכילה ושתיית קלוריות היא תגובה לתחושה, כגון שעמום, מתח, חרדה, דיכאון או אושר. אם אתה מוצא את עצמך אוכל בלי מחשבה, ערוך יומן בו תכתוב מתי אתה אוכל ולמה.

איך אוכל לשמור על המשקל שלי?

שמירה על משקלכם אינה קשורה לדבקות בדיאטה אופנתית למשך שארית חייכם. זה פשוט משחק של מספרים. אם אתה זקוק ל -1,396 קלוריות ביום כדי לשמור על משקלך ברמת הפעילות הנוכחית שלך, תוכל לקחת שוט של וויסקי עם 96 קלוריות ביום שישי בערב. אתה רק צריך לוודא שאתה לא צורך יותר מ- 1,300 קלוריות של מזון ומשקאות אחרים באותו יום.

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו