שאיבת שומן בחזה לגברים – גניקומסטיה

שאיבת שומן בחזה לגברים

מחקרים מראים כי כ -15% מהגברים בישראל מתביישים להסיר את החולצה בפומבי, או ללכת לחוף הים. למה? כי הם סובלים ממצב שנקרא גניקומסטיה או שד זכר מוגדל. שאיבת שומן בחזה עשויה להיות הפיתרון.

פנייה אלינו בטופס תפנה אתכם לשיחת ייעוץ חינם עם מנתח פלסטי מוסמך, דוקטור מומחה בכיר לשאיבת שומן המספק תוצאות אומנותיות למטופלים, עם וותק בתחום שאיבות שומן בחזה ביותר לגברים בישראל.

מה גורם לגניקומסטיה?

לגניקומסטיה יש גורמים רבים שקשורים לרקמת שד מוגדלת אצל גברים, כולל:

  • תופעות לוואי של תרופות
  • רמות טסטוסטרון נמוכות
  • כוהל
  • תת פעילות של בלוטת התריס
  • עלייה או ירידה במשקל
  • גנטיקה

חולים המבקשים הפחתת חזה צריכים להתייעץ עם הרופא הראשי שלהם על מנת לשלול גורמי מחלה בעייתיים. ישנם כמה טיפולים זמינים, מלבד שאיבת שומן והקטנת חזה כירורגית, שעשויים לספק שיפור כלשהו במראה החזה. אלה עשויים להיות יעילים אם יש מראה מינימלי ביותר של הגדלת חזה הנגרמת על ידי רקמת שד מוגדלת.

אם הבעיה היא עודף רקמת שומן, דיאטה ופעילות גופנית אינן יעילות בהפחתת גודל השד. אימון אזור החזה עשוי לעצב את שרירי החזה הבסיסיים, אך לא יפחית את רקמת השומן.

שאיבת שומן בחזה באיכות גבוהה עשויה להיות הפתרון.

מי מתאים לשאיבת שומן בחזה

במקרה של גברים מתחת לגיל 18, עדיף לדחות את ניתוח הקטנת החזה עד להפסקת הצמיחה.

גניקומסטיה יכולה להתחיל אצל בנים צעירים כשהם מתקרבים לגיל ההתבגרות או שהיא יכולה להתפתח אצל מבוגרים. רוב המקרים הללו נפתרים עם הזמן ללא התערבות . אם הסיבה היא עודף שומן, ניתן לבצע שאיבת שומן בחזה כדי להסיר שומן ובכך להסיר את כל המאפיינים הנשיים של החזה.

המועמדים צריכים להיות במצב בריאותי טוב ללא מצבים רפואיים בעייתיים וצריכים לדון במטרותיהם מראש בשיחה עם הדוקטור, כך שהתוצאה הסופית תובן ותוסכם.

שאיבת שומן בחזה לגברים

שלבי נוהל

המטופלים לרוב יקבלו הרדמה כללית בפיקוח הדוק על ידי רופא מרדים מורשה, במהלך הניתוח, ולתקופת ההחלמה בדרך כלל ינתנו תרופות מרשם כנגד כאבים.

מנתחים רבים מעדיפים להשתמש בגישה דו-צדדית בעת הקטנת השד הגברי. ומאמינים ששיטה זו מניבה את התוצאה הטובה ביותר ואת כמות הצלקות הנמוכה ביותר.

ראשית מסירים כמה שיותר שומן מהשד ומהאזורים הסמוכים לו. זה מקטין את גודל השדיים עד 90% מהנפח הקודם שלהם. לאחר מכן, מוסרת רקמת השד הסיבית הנותרת דרך חתך קטן מאוד בשולי השד או מתחת לקפל. במקומות בהם החתכים ממוקמים כדי למזער הצטלקות נדרש שיקול דעת נוקב, אשר רק מומחה לשאיבת שומן בחזה יכול לספק.

שיטת שאיבת השומן המועדפת היא שאיבת שומן בלייזר. השימוש בשיטה זו מבוצע מכיוון שהיא הבטוחה והנוחה ביותר עבור המטופל, ומאפשרת הסרת שומן בלייזר בצורה מדויקת כך שניתן להחליק את אזור החזה לצורה טבעית. זהו הליך מאוד בעל אפקט מיידי, המחייב את המנתח להרגיש כמה שומן מוסר ובמקביל ליצור מעברים חלקים בין האזורים הסמוכים.

מסיבה זו, הוא אינו משתמש בשיטות אחרות של שאיבת שומן ברטט (PAL) מכיוון שהרטט והתנועה של מכונות אלה מפריעות לתחושת המגע הדרושה כדי לשפוט מתי להפסיק להסיר שומן, או היכן להתחיל במעבר.

במקרים בהם השד גדול למדי, הדוקטור יכול להמליץ על גישה דו-שלבית. בשלב הראשון מסירים את עודפי השומן ורקמת השד. בה העור יתכווץ עם התקדמות הריפוי, ולאחר 6 עד 8 שבועות השלב השני נעשה להסרת כל עודפי העור ולהשלמת התהליך.

שאיבת שומן בחזה לנשים

שתלי חזה אינם הדרך היחידה לשפר את מראה השדיים. בטיפול שאיבת שומן בחזה לנשים הטיפול יבוצע במיומנות ויכלול שאיבת שומן בחזה עם העברת שומן לשדיים כדי להפחית רקמת שומן לא רצויה, לפסל את השדיים ולהדק את עור החזה למראה חלק וצעיר יותר באופן כללי. זוהי דרך מצוינת להוסיף נפח בשדיים ולשפר את המחשוף שלך.

התוצאות נראות ומרגישות טבעיות, כי כל העבודה נעשית עם השומן שלך!

גם כאן לרוב יהיה מומלץ בחום לעבור טיפול שאיבת שומן VASER (בלייזר) למטופלות המעוניינות לשפר את הצורה ואת מיקום של החזה . לא רק שטכניקת הלייזר VASER מאפשרת לדוקטור לפסל את השדיים עם חתכים מינימליים ומעט מאוד סימנים על הגוף, יש לה גם את היתרון הנוסף של הרמת השדיים! טכניקת VASER יוצרת הידוק עור מרשים; וזוהי הצורה היחידה של שאיבת שומן שבה ניתן להשיג הרמת חזה.

נשים שיש להן רקמת שד "שומנית" הן גם מועמדות מצוינות כדי להחליק את החזה ואת השדיים באמצעות שאיבת שומן בחזה. ואם את שוקלת ניתוח חזה, או שאת לא מרוצה ממראה השדיים שלך, ליפו חזה של VASER יהפוך את השדיים שלך לנקיים וחלקים יותר וישיג לגוף צורה מחוטבת יותר ויצור מתאר גוף בצורת "גיטרה" אטרקטיבית וסקסית יותר.

התאוששות

לאחר הניתוח, יתנקזו מעט נוזלים מחתכי שאיבת השומן למספר ימים. בגד דחיסה יונח מעל פלג הגוף העליון ויש ללבוש אותו במשך 5 עד 6 שבועות כדי לסייע לעור להתחבר מחדש לרקמה הבסיסית, וגם כדי להימנע מצבירת נוזלים מתחת לעור. לאחר 48 השעות הראשונות ניתן להסירו כדי להיכנס למקלחת.

חזרה לשגרה מלאה תשתנה בהתאם לסוג העבודה שהמטופל מבצע ביום יום, לרוב ניתן לחזור לעבודה לאחר כ7 ימים. יש להימנע מהרמת דברים כבדים ופעילות גופנית למשך שבועיים לפחות, אולם אם בחידוש הפעילות מרגישים כאב יש לדחות אותה בעוד מספר שבועות.

אזור החזה עשוי להיראות גושי וחסר סימטריה בשבועות הראשונים עקב אגירת נוזלים, אך זה יפתר במהלך השבועות הקרובים לאחר שאיבת השומן בחזה שלך.

כמה עולה הסרת שומן בחזה?

כמה עולה ניתוח גניקומסטיה? העלות הממוצעת של ניתוח שאיבת שומן בחזה לגניקומסטיה בין 15000 ש"ח – 20000 ש"ח. המחיר מושפע לרוב מפרמטרים שונים כמו מיקום הטיפול, האם מטופלים כמה איזורים במקביל, וותק המנתח ועוד. אז עלות ממוצעת זו היא רק חלק מהמחיר הכולל – ולעיתים היא אינה כוללת הרדמה, חדרי ניתוח או הוצאות נלוות אחרות.

כדי לדעת מחירים מדוייקים השאירו פרטים בטופס ודוקטור מנתח מוסמך יחזור אליכם.

מעניין אותך לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר מהירה

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאיבת שומן בטן שטוחה לוגו